




Сумка ультрамодна тканинна чорна жіноча з плащової тканини на плече Dolly 652
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.shoppingood.com.ua - мводні тканинні жіночі сумки!









Жіноча сумка у чорному кольорі з плечовим ременем.
Є також у СЕРОМУ та СИНЕМ кольорі.
Розміри: 31 см* 22 см * 14 см
Важить сумка досить небагато — всього 300 грамів.
Довжина плечового ременя — 130 см. Він зручно регулюється за довжиною.
Повсякденна молодіжна сумка, невеликого розміру, для сучасних дівчат, старшихкласниць і студенток, з плечовим регульованим ременем, виготовлена з водовідштовхувальної тканини текстура тканини «мікроклетка».
Цей виріб має одне основне відділення на блискавці, з темною підкладкою з поліестеру.
Усередині сумки є містка кишеня на застібці та дві кишеньки для дрібниць і телефона.
На передній частині виробу, по всій довжині — врізна кишеня на змійці.
Зі зворотного боку сумки додаткове відділення на блискавці з бігунком, для документів або іншого приладдя. З боків виробу нашиті бічні кишені.
Сумка з усіх боків ущільнена та тримає «форму».
Ця модель легкої, зручної конструкції та прекрасного дизайну — незамінний помічник у поїздці та прогулянці містом, адресований практичністю покупцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 300 |
| Оздоблення та прикраси | Немає |
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: пакет




