




Сумка дорожня спортивна багажна чоловіча тканинна на плече сіра на три відділи кишеня Dolly 701 47х29х15 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Більше нових чоловічих дорожніх багажних спортивних сумок дивіться на нашому сайті:




Чудова дорожня чоловіча багажна сіра сумка з плечовим ременем, зроблена в спортивному дизайні. Виробник Dolly 701 Украина.
Розмір (ширина х висота х товщина): 47 см х 29 см х 15 см
Вага сумки: 920 г.
Об'єм — 20 літрів.
Сумка в дорогу зроблена з нового міцного текстильного матеріалу.
Усередині є підкладка з поліестеру.
Основне відділення дуже містке, закривається на блискавку двома бігунками.
Усередині є кишеня на блискавці.
Ручки міцні, зручні, овальні форми, висота становить 19 см.
У комплекті є плечовий ремінь на карабінах, довжина регулюється.
Сумка тримає форму та має вигляд дорожнього саквояжу.
Дно щільне, має круглі пластикові ніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 0.92 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота ручок | 19 |
| Тканина | жорстка, непромокаємий |
| Дно | щільне |
- Ціна: 1 000 ₴





