




Сумка жіноча тканинна маленька на плече темно-сіра текстильна з гладкого нейлону Dolly 650 розмір 25х25х8 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ВСІ СУМКИ ТКАНИННІ ТЕКСТИЛЬНІ ЖІНОЧІ МАЛЕНЬКІ НА ПЛЕЧЕ ОБИРАЙТЕ НА НАШОМУ САЙТІ:











Жіноча текстильна тканинна сіра маленька сумка на плече Dolly 650 на плечовому ремені молодіжна, містка, підійде на кожен день.
Зшита зі щільного водовідштовхувального нейлону красивого бірюзового кольору
Колір - сірий.
! СУМКА ПРОДАЕТСЯ БЕЗ БРЕЛКА !
Розміри: 25 см * 25 см * 8 см.
Сумка з одним містким відділенням на блискавці, підкладкою з поліестеру.
Усередині є кишеня на блискавці та кишеня для дрібниць і телефона.
На передній частині виробу нашитий витончену кишеню на блискавці з додаткова в ній кишеня.
Зі зворотного боку сумки — додаткова кишеня на змійці.
Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
Як декор застосована якісна штучна шкіра на м'якій контрастній основі.
Дно щільне.
Важить сумочка всього 375 г.
Представлена Вам сумка міська Dolly — є новинкою від Українського виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Темно-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Логотип бренду |
- Ціна: 780 ₴
- Спосіб упаковки: пакет





