




Сумка жіноча тканинна на плече на один відділ для документів бірюзова Dolly 483 під формат А-4 з кишенями
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Всі жіночі тканинні сумки на плече дивіться на нашому сайті: shoppingood.com.ua










Жіноча тканинна сумка на плече оригінальна, містка, під формат А-4 підійде на кожен день.
Колір сумки бірюзовий.
Сумка також є в ЧОРНОМ І СИНЕМ кольорі.
! СУМКА ПРОДАЕТСЯ БЕЗ БРЕЛКА !
Розміри: 33 см * 30 см *11 см.
Сумка з одним містким відділенням на блискавці, підкладкою з поліестеру.
Усередині є кишеня для планшета і дві кишеньки для дрібниць і телефона.
На передній частині виробу нашита витончена кишеня на блискавці з бігунком і додаткова в ньому кишеня.
Зі зворотного боку сумки — додаткова кишеня на змійці.
Ручки міцні, зручні, довжина їх дає змогу носити цю сумочку на плечі.
Як декор застосована якісна штучна шкіра на м'якій контрастній основі.
Дно щільне.
Важить сумочка всього 535 г. - досить легка для своїх габаритів.
Представлена Вам сумка міська Dolly — є новинкою від Українського виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бірюзовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: пакет





