




Рюкзак сумка для зміни дитяча сіра для змінного взуття на шнурках із кишенями Dolly 841 30х43х12 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення




Дитячі сумки та рюкзаки для змінного взуття на шнурках дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Сірий тканинний полотняний рюкзак сумка мішок торбинка для зміни змінного взуття хлопчику у школу Dolly 841 спортивний міський на шнурках.
Колір — сірий.
Розміри: 30 см * 43 см * 12 см
Вага рюкзака: 180 г.
Виготовлений із міцної тканини, з одним великим відділенням.
Угорі рюкзак стягується шнурком.
Для зручності є купка-петля.
Спереду є накладна велика кишеня, з додатковою на ній врізаною кишенею на блискавці.
Такий рюкзачок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно.
Добре переносить прання.
Дно об'ємне, ущільнене.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 180 г |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Візерунки і принти | Клітка |
| Кишені | Фронтальний |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 270 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

