




Рюкзак сумка дитяча для змінного взуття синій спортивний міський спереду дві кишені Dolly 844 30х43х12 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше нових дитячих рюкзаків для зміни дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua

Рюкзак для зміни Dolly 844 спортивний міський у синьому кольорі виготовлений із міцної непромокальної тканини, з одним великим відділенням.
Розміри: 30 см * 43 см * 12 см
Додана одна коротка ручка для перенесення в руці.
Колір синий.
Такий якісний рюкзачок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно. Забруднення цьому рюкзачку не страшні, його сміливо можна прати.
Рюкзак стягується шнурком.
Спереду є два накладні кишені, одна з яких на блискавці.
Дно ущільнене.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 10 л |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 180 г |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | мішечок |
| Жорсткість | середня |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | шнурок |
| Плечовий ремінь | Два |
| Тип сумки | рюкзак |
| Основні | |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 270 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

