




Дитячий рюкзак-мішка мішок для змінного взуття чорний модний міський тканинний спереду дві кишені Dolly 831
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше нових моделей рюкзаків на шнурках для зміни дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua


Рюкзак на затяжках мішок торба сумка для зміни Dolly 831 спортивний, міський у чорному кольорі виготовлений із міцної непромокальної тканини, з одним великим відділенням.
Колір чорний.
Такий якісний рюкзачок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно. Забруднення цьому рюкзачку не страшні, його сміливо можна прати.
Рюкзак стягується шнурком.
Спереду є два накладні кишені, одна з яких на блискавці.
Дно ущільнене
Розміри: 37 см * 43 см * 10 см
Міцний і легкий рюкзак для змінного взуття та повсякденних речей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Виробник | Dolly |
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний |
| Жорсткість | середня |
| Форма | мішечок |
| Тип застежки | шнурок |
| Плечовий ремінь | Два |
| Тип сумки | рюкзак |
| Основні | |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кишені | Фронтальний |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: пакет
