




Рюкзак сумка мішок торбинка для змінного взуття чорний тканинний спортивний міський з кишенями Dolly 849 28х43х14 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Більше тканинних рюкзаків, сумок, мішків для взуття та зміни дивіться на нашому сайті
shoppingood.com.ua





Сумка мішок торбинка чорний тканинний легкий рюкзак для змінки змінного взуття Dolly 849 спортивний, міський на одне відділення з розширенням по дну.
Розміри: 28 см * 43 см * 14 см.
Об'єм — 15 л.
Вес - 160 г.
Колір чорний.
Спортивний рюкзак мішок, виготовлений з непромокаючої тканини болонії з просоченням.
Рюкзак має одне основне відділення, яке у верхній частині стягується шнуром.
На передню частину виробу нашити містку накладну кишеню, що застібається на блискавку.
Є додаткова врізна кишеня, а також на застібці-блискавці.
Дно та накладна кишеня ущільнені.
Структура тканини – злегка рельєфна, у дрібну клітинку в колір основної тканини, практична, легко піддається очищенню від забруднень.
Рюкзак мішечок сучасної, актуальної форми, застосовний для прогулянок городом на кожен день, а також для школи (для спортивного одягу або змінного взуття).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 160 г |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кишені | Фронтальний |
| Вікова група | Дитяча |
- Ціна: 270 ₴
