
Сумка для взуття мішок рюкзак на шнурках Кошеня сірий шкільний для дівчинки Winner One SkyName M-132
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше шкільних рюкзаків і сумок для взуття для дівчинки в 1 клас дивіться на нашому сайті
shoppingood.com.ua
Чудовий рюкзак-мішок сумка для взуття Сірий спортивний шкільний для дівчинки в 1-й клас на шнурках Skyname M-132.
Модний принт Милий Кошеня.
Артикул — M-132
Розмір: 40 х 45 х 10 см.
Цей рюкзак ідеально підійде під будь-яку одяг школяра, і допоможе підкреслити яскраву індивідуальність його модного власника.
Рюкзак сшит зі щільного полиэстера.
Завдяки якісному виробленню та застосуванню сучасних та актуальних матеріалів під час виробництва, цей рюкзак добре поєднується як із молодіжним одягу, так і з більш строгим міським .
Також рюкзак оснащен двома наплічними шнурами, щоб можна було носити його за плечами.
Спинка рюкзака м'яка тканинна.
У рюкзаку одне велике окреме відділення, закривається на затяжку-петлю шнурком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 170 г |
| Виробник | Winner One |
| Об`єм | 17 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Користувацькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | М'який |
| Форма | Стандартна |
| Тип застежки | шнурок |
| Плечовий ремінь | Два |
| Тип сумки | Рюкзак |
| Основні | |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Візерунки і принти | кіт |
| Вікова група | Дитяча |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

