




Рюкзак сумка-мішок для змінного взуття на шнурках сірий спортивний міський з кишенями Dolly 844
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Більше нових і модних дитячих рюкзаків для змінного взуття дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua





Легка сумка-рюкзак для зміни Dolly 844 спортивний, міський на шнурку, наданий у таких кольорах: чорний, темно-синій, сірий, бірюзовий (приват потрібного кольору, будь ласка, уточнюйте в менеджера).
Розміри: 30 см * 43 см * 12 см
Об'єм 15 літрів.
Вага рюкзака: 180 г.
Виготовлений із міцної тканини, з одним великим відділенням. Рюкзак стягується шнурком.
Для зручності є купка-петля.
Спереду є накладний великий кишеня, з додатковою на ньому два накладні кишені на блискавці та врізна кишеня на змійці.
Такий рюкзачок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно. Добре переносить прання.
Дно об'ємне, ущільнене.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 180 г |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | мішечок |
| Жорсткість | середня |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | шнурок |
| Плечовий ремінь | два |
| Тип сумки | рюкзак |
| Основні | |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 270 ₴
- Спосіб упаковки: пакет





